У ніч проти 24 червня окупований Севастополь залишився без світла. Дрони Сил безпілотних систем уразили головну електропідстанцію міста, і знеструмлення зачепило весь Севастопольський енергорайон.
Про нічний удар повідомив командувач СБС Роберт “Мадяр” Бровді.
За словами Мадяра, протягом ночі Птахи 1-го центру СБС за координації новоствореного Центру глибинного ураження відпрацювали 48 оперативних і планових цілей у глибині оборони противника на півдні. Серед них – головна підстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС.
“Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя”, – написав командувач у Telegram. Мадяр кепкував і над російськими гаслами: “Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт. Виходить, що ждет наразі лише Камчатка”.
Місцеві Telegram-канали повідомили про сильну пожежу й стовп чорного диму над підстанцією ПС 330/220/110/35 кВ “Севастополь”, яка живить увесь міський енергорайон. За даними каналу “Крымский ветер”, по об’єкту було три влучання.
Призначений Росією голова окупаційної адміністрації Севастополя Михайло Развожаєв близько 4:37 за місцевим часом визнав, що удар прийшовся по енергетиці, а фахівці оцінюють пошкодження.
Через відсутність напруги вранці на маршрути не вийшли тролейбуси, частину автобусних рейсів скасували. Дитсадки перевели в режим чергових груп, батьків попросили по можливості залишити дітей удома. Гарячого харчування не буде – дітям видаватимуть сухпайки.




