Близько 12:00, 22 червня у Воронежі пролунала серія вибухів.Над місцями влучань здіймаютьcя високі хмари диму.
Губернатор області Александр Гусєв оголосив ракетну небезпеку в регіоні.
За попередніми даними, по місту було випущено ракети Storm Shadow. Два ракетних удари припали на Воронезький завод напівпровідників. Це провідна в Росії компанія з розробки та виробництва дискретних напівпровідникових приладів, інтегральних схем і силових модулів, зокрема транзисторних матриць для російських ракет «Х-101» та «Іскандер-К», а також системи ППО ЗРГК «Панцир-С1».




