В окупованому Криму різко скорочують залізничне сполучення з Росією – замість 18 поїздів курсуватимуть лише 7.
Про це заявив голова окупаційної влади Криму Сергія Аксьонова.
Усі поїзди курсуватимуть лише до станції “Керч-Південна” і назад в РФ. Решту сезонних рейсів скасовуватимуть поступово протягом наступних двох тижнів.
Останніми тижнями Крим регулярно зазнає атак безпілотників, а також ударів по транспортній та енергетичній інфраструктурі, зокрема залізничним мостам та станціях.




