Росія скорочує залізничне сполучення з Кримом: їхатимуть тільки до Керчі

В окупованому Криму різко скорочують залізничне сполучення з Росією – замість 18 поїздів курсуватимуть лише 7.

Про це заявив голова окупаційної влади Криму Сергія Аксьонова.

Усі поїзди курсуватимуть лише до станції “Керч-Південна” і назад в РФ. Решту сезонних рейсів скасовуватимуть поступово протягом наступних двох тижнів.

Останніми тижнями Крим регулярно зазнає атак безпілотників, а також ударів по транспортній та енергетичній інфраструктурі, зокрема залізничним мостам та станціях.