Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. Було встановлено український прапор.
Про це повідомило регіональне управління сил територіальної оборони “Південь” Збройних сил України.
Наразі російські окупанти проводять евакуацію вцілілого особового складу та залишають свої рубежі оборони.




