Україна розширює зону “далекобійних санкцій” – Зеленський

Керівник ГУР Олег Іващенко доповів про успішні результати українських ударів по стратегічних об’єктах у Росії та здобуті розвідкою внутрішні документи ворога, які розкривають реальні наслідки цих атак для керівництва РФ.

Про це повідомив президент України Зеленський.

Сили оборони продовжують реалізовувати план “далекобійних санкцій”. Найбільш відчутним ударом стала ліквідація більш ніж 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту неподалік Петербурга. Крім того, підтверджено влучні ураження російських заводів, які виготовляють радіоелектроніку та критичні компоненти для армії РФ.

: Українська розвідка перехопила внутрішні російські звіти, які свідчать про панічні заходи реагування. Кремль змушений стягувати системи протиповітряної оборони з регіонів на захист столиці та Керченського мосту.

“Фактично саме ці два периметри росіяни отримали команди захищати за рахунок послаблення інших напрямків на своїй території та на тимчасово окупованій території”, – зазначається у повідомленні.

Розвідка детально проаналізувала стан російського ракетного виробництва та стратегічної авіації. Наразі Україна готує нові дії у відповідь на затягування Росією війни та удари по території України

Окремо підкреслюється, що Україна вже надала змістовні пропозиції для наближення миру, натомість саме Москва відкидає ці ініціативи. Мета поточних дій – зробити так, щоб “до якнайбільшої кількості росіян дійшло розуміння, що війну затягує саме відмова російського керівництва від дипломатії”