Окупанти заборонили пасажирські перевезення на відтинку Донецьк–Ясинувата–Горлівка

24 червня окупаційна влада “ДНР” заборонила перевезення на ще одному відтинку траси P-150 – з Донецька до Горлівки через Ясинувату. Нові обмеження пояснюють “заходам безпеки”.

Про це повідомив голова окупаційного міського округу Горлівка Іван Приходько.

За його словами, тимчасові обмеження стосуватимуться всіх видів автомобільного транспорту на ділянці так званої “федеральної траси” P-150 Донецьк–Ясинувата–Горлівка. Там не можна організовувати ні пасажирські, ні багажні перевезення.

Заборона діятиме безстроково – до окремого розпорядження штабу оборони “ДНР”.

Причину обмежень не уточнюють, однак пропагандисти зазначають, що ситуація в Горлівці залишається складною через постійні атаки українських безпілотників.