У ніч на 25 червня Сили безпілотних систем поцілили у 38 об’єктів в окупованому Криму. Серед них: Таврійська ТЕС, нафтобаза у Джанкої, електропідстанція у Сімферополі.
Про це повідомив Командувач СБС Роберт “Мадяр” Бровді.
Серед уражених об’єктів — берегові радіолокаційні станції, паливно-енергетична інфраструктура, логістичні вузли та засоби протиповітряної оборони російських військ.
Зокрема, оператори 1-го окремого центру СБС уразили берегову РЛС «МР-231» у районі населеного пункту Мирний, а також дві берегові РЛС «Нева-Б» поблизу Морського та Заозерного в Криму.
Бійці 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї окремої бригади СБС «Птахи Мадяра» завдали удару по Таврійській ТЕС у Сімферополі.
Крім того, під вогневий вплив потрапили електропідстанції «Севастополь» та «Сімферопольська», які забезпечують роботу енергетичної інфраструктури окупованого півострова.
Також українські оператори безпілотних систем уразили нафтобазу в Джанкої, газові компресорні станції в районах Журавлівки та Ключів, а ще зенітну установку ЗУ-23-2 поблизу населеного пункту Кумове.




