В окупаційній адміністрації Херсонської області на чолі з Володимиром Сальдо панують панічні настрої. Через системні удари українських сил по логістичних шляхах російські чиновники розглядають варіант термінової втечі до сусіднього регіону.
Про це повідомляє партизанський рух “Атеш”.
Головною причиною паніки підпілля називає регулярні ураження стратегічних об’єктів: мостів у районі Чонгара та Арабатської стрілки, а також постійні атаки безпілотників на трасі “Новоросія”. Постачання російського угруповання суттєво ускладнене, а безпечних маршрутів для пересування самих чиновників практично не залишилося.
Настрої в кабінетах колаборантів різко погіршилися через нездатність російської ППО прикрити об’єкти в глибокому тилу. Генічеськ, який окупаційна влада раніше вважала безпечним хабом, тепер регулярно зазнає ударів. Це змушує місцеве керівництво всерйоз побоюватися за власні життя.
З огляду на ситуацію, не виключено, що найближчим часом херсонська окупаційна адміністрація буде змушена повністю згорнути свою роботу. Основним напрямком для евакуації розглядається Мелітополь у Запорізькій області, оскільки наразі він розташований на більшій відстані від лінії фронту.




