У тимчасово окупованому Криму та Севастополі ввели надзвичайний стан

Окупаційний голова Криму Сергій Аксьонов 26 червня повідомив, що “спільно” з окупаційним губернатором Севастополя Михайлом Развожаєвим ухвалив рішення про введення на півострові “режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру”.

“Рішення ухвалено насамперед для впорядкування питань економічного характеру. Правовий режим надзвичайної ситуації дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення”, – заявив Аксьонов.

Развожаєм заявив, що у стані надзвичайної ситуації мешканцям Севастополя буде надаватися компенсація за техніку, яка згоріла через перебої з електропостачанням.

“Разом ми прорвемося”, – додав Аксьонов